Ťuky ťuk

11. září 2011 v 16:20 | malá náhražka |  Co bych vám tak povykládala..
Je mi záhadou, proč se mi slova ztrácí z mysli pokaždé, když se přede mnou objeví prázdné textové pole nového článku. Opravdu jsem si nezakládala nový blog, abych server přetěžovala zbytečnými, již dávno mnohokrát vyřknutými řečmi, ale ta nutnost psát a podělit se s kouskem okolního světa o ten svůj je i přes veškerou mou snahu neutěšitelná.
Tudíž vám těmito řádky přináším zprávy tykající se mé postradatelné existence. Pokud se vám zdají nanejvýš zbytečné a nesmyslné, veřte, že přesně takhle to v mém životě místy vypadá. (za 10 min.) právě jsem zabila mouchu, snad mi teď bude umožněno se plně soustředit.

Něco o mém současném působení:
'Malá náhražka' byla první slova, která mě napadla při pohledu na kolonku autor (má to také tak trochu souvislost se jménem blogu..), ale nemusíte se bát těch souvislostí s otřepanými jmény blogerek, které stále tápou v nevědění, co znamená žít ('žít'.. chápete..)
To jméno tak trochu znamená můj postoj vůči životu mezi ostatními, v tomhle světě... a založení blogu z toho důvodu, že lidi moc nevěděli o čem mluvím.. (a časem zjistili, že já to vlastně taky nevím). Myslím, že to byl důvod, proč jsem začala blog a psaní nenávidět. Nevím, co konkrétně bylo tím důvodem, ale znovu cítím, že se mi do toho chce zpátky. Potřebuju se díky tomu (tady) cítit šťastná a.. zatím mi to vychází.

Proč psát blog? Proč si vůbec někdo ve věku mých zralých šestnácti let zakládá blog a chce do něj vkládat informace a události ze svého soukromí? Možná protože je psaní to jediné, co mě s malými odchylkami a výpadky drží velký kus života a již dlouho je to jediná činnost, bez které si svůj život vůbec nedovedu představit.
Možná proto, že dnes celý den nemám podprsenku, právě jsem zabila druhou mouchu a hned ráno začala se svými pokročilým samostudiem francouzštiny. A možná proto, že zrovna tohle jsou věci, které by vás mohly zajímat.

Mým posláním je najít životní cíl ve smyslu života. Tedy, jdu hledat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 krysa krysa | Web | 19. září 2011 v 18:34 | Reagovat

Pro mě je uklidňující moct někam napsat v anonymním bezpečí všechno co si myslím a co mi brání říkat okolnosti, lidi a strach.

Věříš že najdeš ?

a ještě otázka, ty se můžeš lépe soutředit po zabití hmyzu ?

2 bludickka bludickka | Web | 4. listopadu 2011 v 20:50 | Reagovat

Včera jsem jela metrem a měla jsem v hlavě jeden článek úplně perfektně narýsovanej. Až jsem byla pyšná jak jsem šikovná :) Dneska sednu k počítači,vzpomínám na záchytné body a všechno jsou to jen plky. Tak jsem se vrhla radši na komentování :)

Píšu proto že mám pocit, že bych měla :) Někdy se mi zdá, že mi to ani nebaví, že se nutím. Ale když bych nepsala cítila bych se ještě hůř..

Moje přezdívka - tedy název blogu - není nicmoc originálního. Nechtěla jsem dávat svou původní přezdívku aby mě nemohl každý známý snadno najít..a bludička to je takový shrnutí celýho mýho života. dřív jsem utíkala a teď bloudím..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama